



GORENJE WHT6SYB cooker hood
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEOKA0128
- Βάρος(kg): 1.81kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.00cm x 71.00cm x 57.50cm
- EAN: 3838782164491
331,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 267,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Annual energy consumption | 69 kWh |
| Built-in display | No |
| Bulb type | LED |
| Depth | 456 mm |
| Energy efficiency class (old) | B |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 84680 |
| Guarantee | F024M |
| Height | 42 mm |
| Maximum extraction power | 650 m /h |
| Noise level | 70 dB |
| Number of fan speeds | 3 |
| Product colour | Black |
| Type | Wall-mounted hood |
| Warnings | Do not install without reading the instructions. Disconnect the unit from the power supply before cleaning. Maintain an adequate distance from combustible surfaces. |
| Width | 598 mm |
