











Gorenje WHI6SYB Wall-mounted Black 650 m /h
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEOKA0135
- Βάρος(kg): 23.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 56.50cm x 70.50cm x 51.50cm
- EAN: 3838782165436
335,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 270,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Airflow (low speed) | 230 m /h |
| Annual energy consumption | 66 kWh |
| Built-in display | No |
| Control type | Touch |
| Depth | 380 mm |
| Dishwasher proof filter | Yes |
| Energy efficiency class | B |
| Energy efficiency class (old) | B |
| Exhaust connection diameter | 15 cm |
| Exhaust location | Top |
| Fluid dynamic efficiency (FDE) | 25 |
| Fluid dynamic efficiency class | B |
| Grease filter type | Aluminium |
| Grease filtering efficiency (GFE) | 86.1% |
| Grease filtering efficiency class | B |
| Guarantee | F024M |
| Height (max) | 98 cm |
| Height (min) | 65 cm |
| Height without chimney | 45 cm |
| Housing material | Glass, Steel |
| Lighting efficiency (LE) | 35 lux/W |
| Lighting efficiency class | A |
| Maximum extraction power | 650 m /h |
| Maximum recirculating power | 488 m /h |
| Motor included | Yes |
| Motor power | 260 W |
| Noise level | 67 dB |
| Noise level (high speed) | 67 dB |
| Noise level (low speed) | 50 dB |
| Number of bulbs | 2 bulb(s) |
| Number of motors | 1 |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 561 mm |
| Package height | 512 mm |
| Package weight | 19.3 kg |
| Package width | 707 mm |
| Power consumption (standby) | 0.25 W |
| Product colour | Black |
| Removable filter | Yes |
| Type | Wall-mounted |
| Type of extraction | Ducted/Recirculating |
| Washable filter | Yes |
| Weight | 16 kg |
| Width | 959 mm |
