





Gorenje WHI649EXBG cooker hood Wall-mounted Silver, Stainless steel 608 m /h B
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEOKA0122
- Βάρος(kg): 14.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 65.00cm x 54.00cm
- EAN: 3838782389566
206,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 166,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Annual energy consumption | 59.2 kWh |
| Built-in display | No |
| Bulb type | LED |
| Connected load | 183 W |
| Control type | Touch |
| Cord length | 1 m |
| Depth | 335 mm |
| Dishwasher proof filter | Yes |
| Energy efficiency class | B |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1468158 |
| Exhaust connection diameter | 15 cm |
| Exhaust location | Top |
| Fluid dynamic efficiency class | B |
| Grease filter type | Aluminium |
| Grease filtering efficiency class | C |
| Guarantee | F024M |
| Height (max) | 70.5 cm |
| Height (min) | 57.5 cm |
| Height without chimney | 38 cm |
| Housing material | Glass, Steel |
| Lighting efficiency class | A |
| Maximum extraction power | 608 m /h |
| Maximum recirculating power | 374 m /h |
| Motor included | Yes |
| Motor power | 180 W |
| Noise level | 63 dB |
| Number of bulbs | 1 bulb(s) |
| Number of motors | 1 |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 395 mm |
| Package height | 545 mm |
| Package weight | 15.8 kg |
| Package width | 600 mm |
| Product colour | Silver |
| Removable filter | Yes |
| Type | Wall-mounted |
| Type of extraction | Ducted/Recirculating |
| Warnings | Do not install without reading the instructions. Disconnect the unit from the power supply before cleaning. Maintain an adequate distance from combustible surfaces. |
| Weight | 12.5 kg |
| Width | 600 mm |
