











Gorenje TH64E3SGB cooker hood Stainless steel 350 m /h C
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEOKA0124
- Βάρος(kg): 8.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 66.50cm x 23.50cm
- EAN: 3838782388477
150,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 121,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Annual energy consumption | 49 kWh |
| Built-in display | No |
| Bulb type | LED |
| Connected load | 111 W |
| Control type | Touch |
| Cord length | 1 m |
| Depth | 306 mm |
| Depth (max) | 47.6 cm |
| Depth (min) | 30.6 cm |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 296833 |
| Exhaust connection diameter | 15 cm |
| Exhaust location | Top |
| Fluid dynamic efficiency class | B |
| Grease filter type | Aluminium/Polyurethane (PU) |
| Guarantee | F024M |
| Height (max) | 17 cm |
| Housing material | Glass, Steel |
| Installation compartment depth | 27.2 cm |
| Installation compartment height | 13 cm |
| Installation compartment width | 55.8 cm |
| Lighting efficiency class | A |
| Lighting position | Back |
| Maximum extraction power | 350 m /h |
| Maximum recirculating power | 180 m /h |
| Motor power | 108 W |
| Noise level | 67 dB |
| Noise level (high speed) | 67 dB |
| Number of bulbs | 2 bulb(s) |
| Number of filters | 2 pc(s) |
| Number of motors | 1 |
| Number of speeds | 3 |
| Number of vents | 1 |
| Package depth | 370 mm |
| Package height | 245 mm |
| Package weight | 8.2 kg |
| Package width | 662 mm |
| Product colour | Stainless steel |
| Removable filter | Yes |
| Type | Telescopic |
| Type of extraction | Recirculating |
| Warnings | Disconnect the unit from the power supply before cleaning. Maintain an adequate distance from combustible surfaces. Do not install without reading the instructions. |
| Washable filter | Yes |
| Weight | 7 kg |
| Width | 600 mm |
