









Gorenje TH62E3X cooker hood Built-in Stainless steel 350 m /h C
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEOKA0127
- Βάρος(kg): 8.16kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 66.00cm x 23.50cm
- EAN: 3838782388415
108,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 87,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Annual energy consumption | 48.4 kWh |
| Built-in display | No |
| Bulb type | LED |
| Connected load | 110 W |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 1 m |
| Depth | 306 mm |
| Dishwasher proof filter | Yes |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 296826 |
| Exhaust connection diameter | 15 cm |
| Exhaust location | Top |
| Fluid dynamic efficiency class | E |
| Grease filter type | Aluminium |
| Grease filtering efficiency class | B |
| Guarantee | F024M |
| Height (min) | 17 cm |
| Housing material | Stainless steel |
| Lighting efficiency class | A |
| Maximum extraction power | 350 m /h |
| Motor included | Yes |
| Motor power | 108 W |
| Noise level | 67 dB |
| Number of bulbs | 1 bulb(s) |
| Number of motors | 1 |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 370 mm |
| Package height | 245 mm |
| Package weight | 8 kg |
| Package width | 662 mm |
| Product colour | Stainless steel |
| Removable filter | Yes |
| Type | Built-in |
| Type of extraction | Ducted/Recirculating |
| Warnings | Do not install without reading the instructions. |
| Weight | 6.8 kg |
| Width | 600 mm |
