









Gorenje BHP62CLI cooker hood Semi built-in (pull out) Ivory 435 m /h
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEOKA0137
- Βάρος(kg): 8.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 66.50cm x 22.00cm
- EAN: 3838782146183
167,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 134,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Airflow (low speed) | 158 m /h |
| Annual energy consumption | 41.7 kWh |
| Built-in display | No |
| Connected load | 141 W |
| Control type | Buttons |
| Depth | 315 mm |
| Dishwasher proof filter | No |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency class (old) | C |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Filter cleaning indicator | No |
| Fluid dynamic efficiency (FDE) | 16.1 |
| Fluid dynamic efficiency class | D |
| Grease filter type | Aluminium |
| Grease filtering efficiency (GFE) | 98.4% |
| Grease filtering efficiency class | A |
| Guarantee | F024M |
| Height (min) | 17 cm |
| Housing material | Glass, Metal |
| Lighting efficiency (LE) | 47.7 lux/W |
| Lighting efficiency class | A |
| Maximum extraction power | 435 m /h |
| Maximum recirculating power | 215 m /h |
| Noise level | 71 dB |
| Noise level (high speed) | 71 dB |
| Noise level (low speed) | 46 dB |
| Number of bulbs | 2 bulb(s) |
| Number of motors | 1 |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 366 mm |
| Package height | 230 mm |
| Package weight | 8.6 kg |
| Package width | 665 mm |
| Product colour | Ivory |
| Removable filter | No |
| Type | Semi built-in (pull out) |
| Type of extraction | Recirculating |
| Washable filter | Yes |
| Weight | 7.4 kg |
| Width | 600 mm |
