



Akpo WK-7 MICRA 60 cooker hood Ceiling built-in White
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AKPO
- Κωδικός: AGDAKPOKA0325
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.50cm x 58.00cm x 26.00cm
- EAN: 5901676469700
101,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 81,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Annual energy consumption | 55 kWh |
| Bulb power | 3 W |
| Bulb type | LED |
| Connected load | 136 W |
| Control type | Buttons |
| Depth | 290 mm |
| Energy efficiency class (old) | C |
| Exhaust location | Top |
| Fluid dynamic efficiency class | E |
| Grease filter type | Aluminium |
| Grease filtering efficiency class | E |
| Guarantee | F024M |
| Height | 155 mm |
| Housing material | Metal, Stainless steel |
| Lighting efficiency class | A |
| Lighting position | Front |
| Maximum extraction power | 334,9 m /h |
| Motor power | 132 W |
| Noise level (high speed) | 71 dB |
| Noise level (low speed) | 56 dB |
| Number of bulbs | 2 bulb(s) |
| Product colour | White |
| Removable filter | Y |
| Type | Under the cabinet |
| Type of extraction | Ducted/Recirculating |
| Warnings | Maintain an adequate distance from combustible surfaces. Do not install without reading the instructions. Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
| Width | 530 mm |
