



Akpo WK-4 Rustica 60 Cooker hood Wall-mounted Beige, Wood
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AKPO
- Κωδικός: AGDAKPOKA0010
- Βάρος(kg): 10.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.00cm x 64.00cm x 54.00cm
- EAN: 5901676461933
269,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 217,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in display | No |
| Bulb power | 2 W |
| Bulb type | LED |
| Connected load | 106 W |
| Depth | 500 mm |
| Energy efficiency class (old) | D |
| Exhaust location | Top |
| Features | Raw wood finish suitable for painting |
| Grease filter type | Aluminium/Carbon |
| Guarantee | F024M |
| Height (max) | 106 cm |
| Height (min) | 78 cm |
| Housing material | Steel, Wood |
| Installation compartment depth | 15 cm |
| Installation compartment width | 19.5 cm |
| Maximum extraction power | 415 m /h |
| Motor included | Yes |
| Motor power | 102 W |
| Noise level (high speed) | 67 dB |
| Noise level (low speed) | 59 dB |
| Number of bulbs | 2 bulb(s) |
| Product colour | Beige Wood |
| Type | Chimney cooker hood |
| Type of extraction | Ducted/Recirculating |
| Warnings | Do not install without reading the instructions. Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
| Width | 600 mm |
