





Akpo WK-4 Grand Eco 60 Chimney hood Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AKPO
- Κωδικός: AGDAKPOKA0186
- Βάρος(kg): 10.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 66.00cm x 51.00cm
- EAN: 5901676467263
134,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 108,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Annual energy consumption | 55 kWh |
| Built-in display | No |
| Bulb power | 2 W |
| Bulb type | LED |
| Connected load | 106 W |
| Control type | Buttons |
| Energy efficiency class | C |
| Grease filter type | Aluminium/Carbon |
| Guarantee | F024M |
| Height (max) | 98 cm |
| Height (min) | 73.5 cm |
| Height without chimney | 37.5 cm |
| Lighting position | Back |
| Maximum extraction power | 405 m /h |
| Motor included | Yes |
| Motor power | 102 W |
| Noise level (high speed) | 70 dB |
| Noise level (low speed) | 46 dB |
| Number of bulbs | 2 bulb(s) |
| Number of motors | 1 |
| Number of speeds | 3 |
| Product colour | Black |
| Type | Wall-mounted |
| Type of extraction | Ducted/Recirculating |
| Warnings | Do not install without reading the instructions. |
| Width | 600 mm |
