









Caso 01500 50 W Silver
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: caso
- Κωδικός: AGDCSOMUD0001
- Βάρος(kg): 1.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 26.00cm x 17.00cm
- EAN: 4038437015003
70,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Auto power off | Yes |
| Capacity | 570 ml |
| Dimensions (WxDxH) | 210 x 135 x 135 mm |
| Guarantee | G024M |
| Power | 50 W |
| Product colour | Silver |
| Weight | 800 g |
