























Activejet USB rechargeable UV ultrasonic cleaner AUC-198 white
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Activejet
- Κωδικός: AGDACJMUD0002
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.50cm x 11.50cm x 10.50cm
- EAN: 5901443392002
43,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 34,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 18650 - 2*2000 mAh |
| Battery technology | Battery |
| Capacity | 125 ml |
| Charging current | 2 A |
| Charging time | 2.5 h |
| Charging voltage | 5 V |
| Control type | Touch |
| Depth | 107 mm |
| Dimensions of the container | 8,6 x 8,6 x 3,26 cm |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Frequency | 48000 Hz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 89 mm |
| Indication light | Yes |
| Maximum capacity (ml) | 80 ml |
| Operating modes | 3 |
| Operating time (max) | 20 min |
| Operating time (min) | 5 min |
| Package type | Box |
| Product colour | White |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Rated power | 24 W |
| Rated voltage | 7,4 V |
| Safe to use | Y |
| USB required | Yes |
| UV sterilization | Yes |
| Warnings | Avoid contact with eyes and skin when using the device. Disconnect the unit from the power supply before cleaning or maintenance. Do not immerse the device in water or expose it to moisture. |
| Weight | 400 g |
| Width | 106 mm |
