





























Activejet AUC-200 white UV ultrasonic cleaner
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Activejet
- Κωδικός: AGDACJMUD0001
- Βάρος(kg): 0.64kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 29.20cm x 10.00cm
- EAN: 5901443392019
43,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 34,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 96 mm |
| Dimensions of the container | 16,8 x 6,6 x 3,65 cm |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Frequency | 48000 Hz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 67 mm |
| Material | Stainless steel Technopolymer |
| Maximum capacity (ml) | 325 ml |
| Operating modes | 2 |
| Operating time (max) | 10 min |
| Operating time (min) | 5 min |
| Package type | Box |
| Power supply voltage | 100 - 240 V |
| Product colour | White |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Rated DC voltage | 12 V |
| Rated power | 24 W |
| Safe to use | Y |
| UV sterilization | Yes |
| Warnings | Disconnect the unit from the power supply before cleaning or maintenance. Do not immerse the device in water or expose it to moisture. Avoid contact with eyes and skin when using the device. |
| Weight | 450 g |
| Width | 231 mm |
