









Xiaomi Robot Vacuum S40 Pro White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCROYPR
- Βάρος(kg): 6.38kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.50cm x 15.50cm x 46.50cm
- EAN: 6932554447052
360,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 291,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 146 x 122 x 98.5 mm |
| Base station functions | Charging |
| Base station input voltage | 20 V |
| Base station output voltage | 20 V |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Built-in display | No |
| Bumper guard | Yes |
| Depth | 350 mm |
| Dust capacity (total) | 0.43 L |
| Dust container type | Bagless |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 97 mm |
| Manual | Yes |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS) |
| On/off switch | Yes |
| Power consumption (typical) | 55 W |
| Product colour | White |
| Programming function | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Shape | Round |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Vacuum | 5 kPa |
| Warranty card | Yes |
| Water tank capacity | 0.31 L |
| Weight | 4.2 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 355 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
