





































































































Vacuum Cleaner Robot SAROS 10/WHITE
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: roborock
- Κωδικός: WLONONWCRMULK
- Βάρος(kg): 20.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.50cm x 55.00cm x 44.00cm
- EAN: 6970995783612
1.676,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.352,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 409 x 440 x 470 mm |
| Battery capacity | 6400 mAh |
| Battery technology | Lithium-ion |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Carpet detection | Yes |
| Charging time | 2.5 h |
| Depth | 353 mm |
| Dirty water tank capacity | 3,5 l |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.27 L |
| Dust container type | Bagless |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Filter type | HEPA |
| Filtration system | Yes |
| Floor surfaces supported | Hard floor Laminate Linoleum Parquet Tiles Vinyl Wood Carpet |
| Fresh water tank capacity | 4 L |
| Guarantee | F024M |
| Height | 93.5 mm |
| Integrated sensors | Height, Obstacles |
| Lifting of the mop pads | Yes |
| Mobile app support | Yes |
| Navigation type | LIDAR 3D TOF |
| Noise level | 64 dB |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Obstacle crossing up to | 0,8 cm |
| Obstacle detection | Yes |
| Package contents | Dust bag Power cord Charging and cleaning station User manual Mopping plate x 1 Robot |
| Package type | Box |
| Power consumption (typical) | 65 W |
| Product colour | White |
| Programming function | Yes |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Rechargeable | Yes |
| Runtime | 220 min |
| Safe to use | Y |
| Self-drying with hot air | Yes |
| Shape | Round |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Suction power | 22000 Pa |
| Supported applications | Roborock |
| Threshold climbing (max) | 4 cm |
| Voice prompts | Yes |
| Warnings | Keep the product in a dry place, away from children. Do not leave the cleaning robot unattended while in operation. Keep the robot away from liquids and moisture to avoid damage to the unit. |
| Water tank capacity | 0.07 L |
| Wet mopping | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 350 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with Apple Siri | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
