









Vacuum and Mop Robot Deebot X9 Pro Omni
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ECOVACS
- Κωδικός: WLONONWCROJPF
- Βάρος(kg): 16.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 57.10cm x 41.90cm
- EAN: 6970135036400
1.311,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.057,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Automatic mop drying | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 338 x 459 x 500 mm |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Bumper guard | Yes |
| Charging time | 158 h |
| Depth | 351.5 mm |
| Dust capacity (total) | 0.22 L |
| Dust container type | Combi |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Easy to clean | Yes |
| Edge recognition | Yes |
| Floor surfaces supported | Laminate Linoleum Tiles Vinyl Carpet Wood Parquet Hard floor |
| Guarantee | F024M |
| Hair Detangling technology | Yes |
| Height | 98 mm |
| HEPA filtration system | No |
| Integrated sensors | Laser |
| Navigation type | D-ToF lidar |
| Noise level | 65.7 dB |
| Number of brushes | 2 |
| Obstacle detection | Yes |
| Package depth | 380 mm |
| Package height | 408 mm |
| Package weight | 16.5 kg |
| Package width | 560 mm |
| Power consumption (typical) | 65.7 W |
| Product colour | Black |
| Remotely operated | Yes |
| Runtime | 186 min |
| Shape | Round |
| Suction power | 16600 Pa |
| Timer | Yes |
| Total weight | 12.8 kg |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Washable filter | Yes |
| Water tank capacity | 4 L |
| Weight | 3.7 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 353 mm |
