











Roborock Q10 VF+ 0.5 L White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: roborock
- Κωδικός: WLONONWCROZN8
- Βάρος(kg): 9.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.80cm x 41.80cm x 35.20cm
- EAN: 6936905902375
668,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 538,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Automatic base station return | Yes |
| Automatic routing | Yes |
| Base station | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 212 x 178 x 259 mm |
| Base station functions | Charging |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Cloud-managed | Yes |
| Diameter | 35.3 cm |
| Dirt separating method | Filtering |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.5 L |
| Dust container type | Bagless |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 99 mm |
| Integrated sensors | Laser Ultrasonic sensor |
| Liftable mop | Yes |
| Manual | Yes |
| Mop included | Yes |
| Motor power | 45 W |
| Navigation type | LiDAR |
| Noise level | 65 dB |
| Number of brushes | 2 |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Obstacle detection | Yes |
| Package depth | 468 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 9.52 kg |
| Package width | 392 mm |
| Product colour | White |
| Runtime | 250 min |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Suction power | 10000 Pa |
| Water tank capacity | 0.24 L |
| Weight | 2.99 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
