















Roborock Qrevo Edge 5V1 0.325 L Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: roborock
- Κωδικός: WLONONWCROZSU
- Βάρος(kg): 17.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 58.00cm x 44.00cm x 40.00cm
- EAN: 6936905900333
1.043,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 841,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 340 x 487 x 521 mm |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Battery life | 214 m |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Charging time | 4 h |
| Cleaning cloth | Yes |
| Depth | 352 mm |
| Dust capacity (base) | 2.7 L |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.325 L |
| Dust container type | Bagless |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Easy to clean | Yes |
| Edge recognition | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 97.9 mm |
| Integrated sensors | Laser Camera |
| Manual | Yes |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
| Noise level | 60.4 dB |
| Obstacle detection | Yes |
| Package depth | 389 mm |
| Package height | 442 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 15 kg |
| Package width | 560 mm |
| Power consumption (typical) | 66 W |
| Power cord included | Yes |
| Product colour | Black |
| Programming function | Yes |
| Runtime | 190 min |
| Shape | Round |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Suction power | 18500 Pa |
| Water tank capacity | 0.072 L |
| Weight | 3.9 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 352 mm |
