











































Samsung Bespoke Jet Bot Combo Steam+ VR7MD96514G/GE cleaning robot
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Samsung
- Κωδικός: AGDSA1ROS0004
- Βάρος(kg): 23.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.50cm x 62.00cm x 52.00cm
- EAN: 8806095584911
1.254,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.011,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AI function | Yes |
| Attached mop pads | 2 |
| Automatic base station return | Yes |
| Automatic emptying of the dust container | Yes |
| Base station | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 444 x 510 x 547 mm |
| Base station functions | Charging |
| Base station weight | 14 kg |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Built-in display | Yes |
| Charging time | 5 h |
| Collision detection | Yes |
| Colour name | Satin Greige |
| Depth | 364 mm |
| Digital Inverter Motor | Yes |
| Display type | LED |
| Dust bag included | Yes |
| Dust capacity (base) | 2.5 L |
| Dust capacity (total) | 0.25 L |
| Dust container type | Bagless |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Edge detection | Yes |
| Fall detection | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handles for mop pads | 2 |
| Height | 100 mm |
| HEPA filtration system | Yes |
| Mapping | Yes |
| Navigation type | dToF LiDAR Sensor |
| Noise level | 74 dB |
| Number of brushes | 1 |
| number of programs | 4 |
| Obstacle detection | Yes |
| Package depth | 627 mm |
| Package height | 480 mm |
| Package weight | 23 kg |
| Package width | 518 mm |
| Power consumption (typical) | 1200 W |
| Pre-filter | Yes |
| Product colour | Black Grey |
| Runtime | 180 min |
| Self-cleaning brush | Yes |
| Shape | Round |
| Side brush | Yes |
| Stairs detection | Yes |
| Steam cleaning station | Yes |
| Suction power | 6000 Pa |
| Voice control | Yes |
| Water tank capacity | 0.1 L |
| Weight | 4.8 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 359 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
