

















Dreame L20 Ultra 0.3 L White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: dreame
- Κωδικός: WLONONWCRBKBR
- Βάρος(kg): 24.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.70cm x 51.20cm x 68.50cm
- EAN: 6973734688780
1.046,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 843,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 606.5 x 426 x 499 mm |
| Base station functions | Charging, Purification |
| Base station weight | 13.3 kg |
| Battery capacity | 6400 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brush type | Roller brush |
| Built-in display | No |
| Carrying handle(s) | No |
| Cleaning brush | Yes |
| Depth | 350 mm |
| Dust capacity (base) | 3.2 L |
| Dust capacity (total) | 3.5 L |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.3 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Easy to clean | Yes |
| Edge recognition | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 103.8 mm |
| Mobile app support | Yes |
| Mop included | Yes |
| Noise level | 63 dB |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Obstacle detection | Yes |
| Product colour | White |
| Rechargeable | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Runtime | 260 min |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Shape | Round |
| SMART technology | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Stairs detection | Yes |
| Suction power | 7000 Pa |
| Threshold climbing (max) | 2 cm |
| Water tank capacity | 4.5 L |
| Weight | 4.3 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 350 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
