





























iRobot 505 Combo Plus Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: IROBOT
- Κωδικός: AGDIROROS0086
- Βάρος(kg): 13.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 50.00cm x 46.00cm
- EAN: 5061042263049
531,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 428,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 344 x 450 x 470 mm |
| Base station functions | Charging, Purification |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Depth | 351 mm |
| Dust container type | Bagless |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Guarantee | G024M |
| Height | 106 mm |
| Navigation type | LiDAR |
| Number of suction levels | 4 |
| Obstacle detection | Yes |
| Package depth | 460 mm |
| Package height | 502 mm |
| Package width | 381 mm |
| Product colour | Black |
| Runtime | 87 min |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Shape | Round |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Stairs detection | Yes |
| Suction power | 7000 Pa |
| Vacuum air filtering | EPA |
| Weight | 4.3 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 357 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
