

























Ecovacs Deebot X8 Omni Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ECOVACS
- Κωδικός: AGDECOROS0061
- Βάρος(kg): 21.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.50cm x 59.00cm x 40.00cm
- EAN: 6970135035588
989,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 797,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 353 x 477 x 533 mm |
| Base station functions | Charging, Purification |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Battery life | 120 m |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Bumper guard | Yes |
| Charging time | 4.1 h |
| Depth | 352 mm |
| Dust capacity (total) | 0.22 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Floor surfaces supported | Parquet Laminate Linoleum Carpet Tiles Hard floor |
| Guarantee | G024M |
| Height | 98 mm |
| HEPA filtration system | No |
| Integrated sensors | Infrared sensor |
| Manual | Yes |
| Navigation type | TrueMapping 2.0 |
| Noise level | 65 dB |
| Obstacle detection | Yes |
| Package depth | 590 mm |
| Package height | 405 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 13.1 kg |
| Package width | 380 mm |
| Power consumption (typical) | 80 W |
| Power cord included | Yes |
| Product colour | Black |
| Rechargeable | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Runtime | 128 min |
| Shape | Round |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Threshold climbing (max) | 2 cm |
| Timer | Yes |
| Total weight | 13.1 kg |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Washable filter | Yes |
| Water tank capacity | 0.11 L |
| Weight | 5.3 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 353 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
