

























Ecovacs Deebot MINI Blue Blue, White
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ECOVACS
- Κωδικός: AGDECOROS0063
- Βάρος(kg): 10.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.50cm x 37.50cm x 43.50cm
- EAN: 6970135036530
358,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 289,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station | Yes |
| Base station functions | Charging, Purification |
| Base station weight | 5.86 kg |
| Battery capacity | 3200 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Built-in display | No |
| Bumper guard | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Charging time | 2 h |
| Depth | 286 mm |
| Dust capacity (total) | 1.4 L |
| Dust container type | Bagless |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Guarantee | F024M |
| Height | 100 mm |
| HEPA filtration system | No |
| Integrated sensors | Laser |
| Manual | Yes |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR, TrueMapping 2.0 |
| Noise level | 55 dB |
| Obstacle detection | Yes |
| Package depth | 435 mm |
| Package height | 375 mm |
| Package weight | 10.8 kg |
| Package width | 375 mm |
| Power consumption (typical) | 70 W |
| Product colour | White Blue |
| Remotely operated | Yes |
| Runtime | 150 min |
| Shape | Round |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Suction power | 9000 Pa |
| Threshold climbing (max) | 1.7 cm |
| Total weight | 8.96 kg |
| Warnings | Keep the robot away from liquids and moisture to avoid damage to the unit. Keep the product in a dry place, away from children. Do not leave the cleaning robot unattended while in operation. |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Washable filter | Yes |
| Weight | 3.1 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 286 mm |
