



















Dreame X40 Master 0.3 L Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: dreame
- Κωδικός: WLONONWCRJCAD
- Βάρος(kg): 18.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 67.20cm x 54.20cm x 53.80cm
- EAN: 6976233677163
886,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 714,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base station | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 485 x 426 x 280 mm |
| Base station functions | Charging, Purification |
| Base station weight | 12 kg |
| Battery capacity | 6400 mAh |
| Diameter | 35 cm |
| Dust capacity (base) | 4.2 L |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.3 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Floor surfaces supported | Carpet Hard floor |
| Guarantee | G024M |
| Height | 103.8 mm |
| Manual | Yes |
| Movement restriction type | Virtual wall |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Obstacle detection | Yes |
| Power consumption (typical) | 1000 W |
| Power cord included | Yes |
| Product colour | Black |
| Rechargeable | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Runtime | 180 min |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Shape | Round |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Suction power | 12000 Pa |
| Water tank capacity | 0.08 L |
| Weight | 4.07 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
