















Dreame L10s Pro Gen2 0.47 L Bagless White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: dreame
- Κωδικός: WLONONWCREKZM
- Βάρος(kg): 6.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.80cm x 14.60cm x 39.00cm
- EAN: 6976233674537
260,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 210,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 126 x 130 x 92.6 mm |
| Base station functions | Charging |
| Base station weight | 390 g |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Depth | 350 mm |
| Dust capacity (total) | 0.47 L |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.47 L |
| Dust container type | Bagless |
| Floor surfaces supported | Hard floor Carpet |
| Guarantee | G024M |
| Height | 97 mm |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Product colour | White |
| Runtime | 105 min |
| Suction power | 7000 Pa |
| Water tank capacity | 0.3 L |
| Weight | 3.74 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 350 mm |
