





























Dreame J1 Robotic pool cleaner
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: dreame
- Κωδικός: AGDRMAROS0051
- Βάρος(kg): 13.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.60cm x 65.80cm x 57.80cm
- EAN: 6978144670134
661,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 533,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Built-in debris bag | Yes |
| Built-in filter | Yes |
| Charger | 1 |
| Charging time | 240 min |
| Debris bag capacity | 5 L |
| Depth | 560 mm |
| DFU / User manual | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 220 mm |
| Hook | Yes |
| International Protection (IP) code | IPX8 |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 C |
| Particle filtration | 200 m |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Product type | Robotic pool cleaner |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 55 C |
| Suitable for | Pool |
| Warnings | Keep the product away from children. Do not leave the cleaning robot unattended while in operation. |
| Weight | 8 kg |
| Width | 486 mm |
