





























Dreame D9 Max Gen 2 cleaning robot (white)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: dreame
- Κωδικός: AGDRMAROS0026
- Βάρος(kg): 5.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.50cm x 44.50cm x 14.50cm
- EAN: 6976233675862
194,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 157,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Brush type | Main brush and side brush |
| Charging time | 6 h |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.57 L |
| Dust container type | Dust box |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Filter type | EPA E11 |
| Guarantee | G024M |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Number of flow speeds | 3 |
| Number of suction levels | 4 |
| Package contents | Power cable User manual Hoover Mop attachment Charging station Water tank Side brush |
| Package type | Box |
| Product colour | White |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Rated power | 75 W |
| Remotely operated | Yes |
| Runtime | 285 min |
| Safe to use | Y |
| Self-cleaning | No |
| Shape | Circle |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Strainer | Yes |
| Suction power | 6000 Pa |
| Threshold climbing (max) | 2 cm |
| Water tank capacity | 0.235 L |
| Wet mopping | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with Apple Siri | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
