















Dreame Aqua10 Ultra Track Complete Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: dreame
- Κωδικός: AGDRMAROS0049
- Βάρος(kg): 26.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 56.90cm x 57.50cm x 51.00cm
- EAN: 6978515251986
1.282,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.033,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Applications supported | Dreamehome |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 440 x 420 x 500 mm |
| Base station functions | Charging |
| Base station weight | 10.9 kg |
| Battery capacity | 6400 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Charging time | 4.5 h |
| Diameter | 35 cm |
| Dirty water tank capacity | 3,5 l |
| Dust capacity (base) | 3.2 L |
| Dust container type | Combi |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Frequency | 50 / 60 Hz |
| Fresh water tank capacity | 4 L |
| Guarantee | G024M |
| Height | 97.5 mm |
| Mobile app support | Yes |
| Navigation type | VersaLift DToF |
| Obstacle detection | Yes |
| Package contents | Main brush x 2 User manual Cleaning tool x 1 Main brush guard Quick reference guide Dust bag x 5 Dust container Charging and cleaning station Base station ramp extension x 1 Robot Side brush x 3 Filter Cleaning solution |
| Product colour | Black |
| Rated power | 75 W |
| Rated voltage | 14,4 V |
| Rechargeable | Yes |
| Runtime | 205 min |
| Self-cleaning | Yes |
| Stairs detection | Yes |
| Suction power | 25000 Pa |
| Threshold climbing (max) | 6 cm |
| Warnings | Keep the product in a dry place, away from children. Keep the robot away from liquids and moisture to avoid damage to the unit. Do not leave the cleaning robot unattended while in operation. |
| Weight | 5.5 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with Apple Siri | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
