



















Cleaning robot iRobot Roomba Combo i8+ (i8578)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: IROBOT
- Κωδικός: WLONONWCRJIDW
- Βάρος(kg): 11.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.70cm x 50.00cm x 42.50cm
- EAN: 5060944994426
563,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 454,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Automatic routing | Yes |
| Base station | Yes |
| Base station functions | Charging |
| Battery life | 6 m |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brush material | Rubber |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Bumper guard | Yes |
| Compliance certificates | UKCA CE |
| Depth | 340 mm |
| Dust container type | Bagless |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Easy to clean | Yes |
| Edge recognition | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 93 mm |
| Integrated sensors | Camera Infrared sensor |
| Mobile app support | Yes |
| Mobile operating systems supported | iOS Android |
| Movement restriction type | App generated |
| Navigation type | Visual Simultaneous Localization and Mapping (vSLAM) |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Obstacle detection | Yes |
| Package type | Box |
| Power cord included | Yes |
| Product colour | Black |
| Programming function | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Shape | Round |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Stairs detection | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| Weight | 3.38 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 342 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
