























Washer-dryer GORENJE WD2PA964ADT/PL
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEPSW0003
- Βάρος(kg): 68.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 61.00cm x 65.00cm x 88.00cm
- EAN: 3838782988592
950,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 766,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Appliance placement | Freestanding |
| Auto drying program | Y |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control type | Buttons, Knob |
| Cycle time washing | 216 min |
| Cycle time washing & drying | 630 min |
| Delay start (max) | Yes |
| Depth | 610 mm |
| Door colour | Black |
| Door hinge | Left |
| Door opening angle | 140 |
| Drum volume | 66 L |
| drying programs | Cotton Synthetics Steam Wash & dry |
| Energy consumption per 100 cycles (washing & drying) | 307 kWh |
| Energy consumption per 100 cycles (washing) | 34 kWh |
| Energy efficiency class (washing & drying) | D |
| Energy efficiency class (washing) | A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Engine type | Inverter Motor |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2225330 |
| Guarantee | F024M |
| Height | 845 mm |
| LED display | Yes |
| Loading type | Front-load |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Noise emission class | A |
| Noise level (spin) | 72 dB |
| Number of programmes | 15 |
| On/off button | Yes |
| Possibility of adding laundry | Yes |
| Pre-wash program | Y |
| Product colour | White |
| Product design | Condensing |
| Product type | Washer dryer |
| Protection against water overflow | Yes |
| Rated capacity (washing & drying) | 6 kg |
| Rated capacity (washing) | 9 kg |
| Rated power | 1750 W |
| Viewing window | Yes |
| Warnings | Warning: The device must be connected to a grounded electrical outlet. Warning: Do not use the device when wet or barefoot to avoid risk of electric shock. Warning: Dispose of the appliance in accordance with local regulations for the disposal of electric |
| washing programs | Eco 40-60 Rinse & spin 20 C ExtraHygiene Wool Quick 15 min Drum cleaning Cotton Spin Mix Synthetics |
| Water consumption washing & drying per cycle | 89 L |
| Water consumption washing per cycle | 40 L |
| Weight | 70 kg |
| Width | 595 mm |
