













BOSCH WAN2405BPL 8kg 1200 rpm washing machine
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: AGDBOSPRW0283
- Βάρος(kg): 67.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 68.50cm x 64.00cm x 86.50cm
- EAN: 4242005531622
590,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 476,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Appliance placement | Freestanding |
| AquaStop function | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control type | Rotary, Touch |
| Cord length | 1.6 m |
| Current | 10 A |
| Cycle time (max) | 213 min |
| Delay start (max) | 24 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Depth | 590 mm |
| Depth with door open | 106.3 cm |
| Display type | LED |
| Door hinge | Left |
| Drum volume | 65 L |
| Energy consumption per 100 cycles | 46 kWh |
| Energy efficiency class | A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2219960 |
| Foam control system | Yes |
| Frequency | 50 Hz |
| Guarantee | F024M |
| Height | 845 mm |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Load balancing system | Yes |
| Loading type | Front-load |
| Maximum spin speed | 1200 RPM |
| Noise emission class | A |
| Noise level (spin) | 71 dB |
| Overflow protection | Yes |
| Product colour | White |
| Rated capacity | 8 kg |
| Remaining time indication | Yes |
| Spin-drying class | B |
| Warnings | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric sh |
| washing programs | Cotton Spin Rinse Quick 15 min Synthetics 90 C Delicate/silk Eco 40-60 Quick 30 min Iron Assist Pre-wash Wool 40 C 60 C Mix Daily 40 |
| Water consumption per cycle | 47 L |
| Weight | 67.7 kg |
| Width | 598 mm |
