







MPM 5814 PH 47 Automatic washing machine White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MPM
- Κωδικός: AGDMPMPRW0024
- Βάρος(kg): 60.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 55.50cm x 63.00cm x 87.00cm
- EAN: 5903151093738
720,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 581,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Appliance placement | Freestanding |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control type | Buttons, Knob |
| Delayed start timer | Yes |
| Depth | 540 mm |
| Door hinge | Right |
| Energy efficiency class | A |
| Guarantee | F024M |
| Height | 850 mm |
| Loading type | Front-load |
| Product colour | Black White |
| Rated capacity | 8 kg |
| Spin speed | 1400 RPM |
| Warnings | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or f |
| washing programs | Drum cleaning Eco 40-60 C Wool Children's with a steam Cotton Quilt Spin Quick 15 min Sport Dark colours / Jeans Rinse & spin 20 C Mix Anti-allergic |
| Width | 600 mm |
