









MPM-5712-PK-45 Automatic washing machine White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MPM
- Κωδικός: AGDMPMPRW0022
- Βάρος(kg): 61.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 55.50cm x 64.00cm x 87.50cm
- EAN: 5903151087409
361,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 291,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Appliance placement | Freestanding |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control type | Buttons, Knob |
| Delayed start timer | Yes |
| Depth | 500 mm |
| Energy efficiency class | A |
| Guarantee | F024M |
| Height | 840 mm |
| Loading type | Front-load |
| Product colour | Black White |
| Rated capacity | 7 kg |
| Spin speed | 1200 RPM |
| Warnings | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or f |
| washing programs | Quick 15 min Bedding Mix Self-cleaning programme Delicate/silk Rinse & spin 20 C Down Wool Lingerie Cotton Spin Steam Eco 40-60 C Smart Stain removal |
| Width | 600 mm |
