





MPM-5112-PT-44 Automatic washing machine White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MPM
- Κωδικός: AGDMPMPRW0023
- Βάρος(kg): 75.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 68.50cm x 66.00cm x 88.50cm
- EAN: 5903151073273
620,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 500,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Appliance placement | Freestanding |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control type | Buttons, Knob |
| Delayed start timer | Yes |
| Depth | 630 mm |
| Energy efficiency class | A |
| Guarantee | F024M |
| Height | 850 mm |
| Loading type | Front-load |
| Product colour | White Black |
| Rated capacity | 10 kg |
| Spin speed | 1200 RPM |
| Warnings | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or f |
| washing programs | Cotton with pre-wash Intensive Centrifugation and pumping out Synthetics Bedding Cottons 20 C Cotton Quick 15 min Anti-allergic Rinse Eco 40-60 C Wool Mix Down |
| Width | 600 mm |
