
GORENJE WPNA94A1TWIFI/EN washing machine
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEPRW0073
- Βάρος(kg): 62.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 57.50cm x 66.00cm x 89.00cm
- EAN: 3838782820717
587,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 473,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Appliance placement | Freestanding |
| Audible alarm | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Buttons, Knob |
| Cycle time (max) | 206 min |
| Depth | 627 mm |
| Door colour | Black |
| Door hinge | Left |
| Door open type | Pull |
| Energy consumption per 100 cycles | 47 kWh |
| Energy efficiency class | A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Engine type | Inverter Motor |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1786395 |
| Guarantee | F024M |
| Height | 890 mm |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Noise emission class | A |
| Noise level (spin) | 72 dB |
| Number of washing programs | 15 |
| On/off button | Yes |
| Overflow protection | Yes |
| Pre-wash | Y |
| Product colour | White |
| Rated capacity | 8 kg |
| Rated power | 1900 W |
| Spin-drying class | B |
| Start delay | Y |
| Steam function | Yes |
| Viewing window | Yes |
| Warnings | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
| washing programs | Black DownWare Sport Quick 30 C Rinse & spin Mix Centrifugation and pumping out Synthetics Cotton Spin Eco 40-60 C Quick 15 min Self-cleaning programme Wool Eco Cotton |
| Water consumption per cycle | 45 L |
| Weight | 65.2 kg |
| Width | 600 mm |
