

















BOSCH WUU28T10PL washing machine
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: AGDBOSPRW0278
- Βάρος(kg): 72.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 68.00cm x 64.00cm x 88.00cm
- EAN: 4242005447893
825,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 665,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable temperature | Yes |
| Appliance placement | Freestanding |
| Bosch washing technologies | AntiVibration Design VarioDrum EcoSilence Drive ActiveWater Plus SpeedPerfect |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Rotary |
| Depth | 599 mm |
| Display type | LED |
| Door colour | Transparent White |
| Door hinge | Left |
| Door opening | Side opening |
| Door type | Tempered glass |
| Drum volume | 65 L |
| Energy consumption per 100 cycles | 49 kWh |
| Energy efficiency class | A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1676993 |
| Guarantee | F024M |
| Height | 845 mm |
| Loading type | Front-load |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Noise level (spin) | 72 dB |
| Premature door opening lock | Y |
| Product colour | White |
| Rated capacity | 9 kg |
| Remaining time indication | Yes |
| Spin-drying class | B |
| Viewing window | Yes |
| Warnings | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock haz |
| washing programs | Eco 40-60 Cotton Spin Hygiene Super fast Centrifugation and pumping out Delicate/silk Synthetics Wool Delicate Jeans Dark colours / Jeans |
| Water consumption per cycle | 50 L |
| Weight | 73.5 kg |
| Width | 598 mm |
