



















BOSCH WGG154ZSPL washing machine
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: AGDBOSPRW0277
- Βάρος(kg): 73.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 68.50cm x 64.50cm x 86.50cm
- EAN: 4242005447169
792,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 638,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable temperature | Yes |
| Appliance placement | Freestanding |
| Bosch washing technologies | VarioDrum ActiveWater Plus SpeedPerfect AntiVibration Design EcoSilence Drive |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control type | Rotary |
| Cycle time (max) | 230 min |
| Delay start (max) | 24 h |
| Depth | 588 mm |
| Display type | LED |
| Door colour | White Transparent |
| Door hinge | Left |
| Door opening | Side opening |
| Door opening angle | 160 |
| Door type | Tempered glass |
| Drum volume | 70 L |
| Energy consumption per 100 cycles | 51 kWh |
| Energy efficiency class | A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Foam control system | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 845 mm |
| Load balancing system | Yes |
| Loading type | Front-load |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Noise emission class | B |
| Noise level (spin) | 74 dB |
| Premature door opening lock | Y |
| Product colour | White |
| Protection against flooding | Y |
| Rated capacity | 10 kg |
| Remaining time indication | Yes |
| Spin-drying class | B |
| Stain remover option | Yes |
| Viewing window | Yes |
| Warnings | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock haz |
| washing programs | Cotton Rinse Centrifugation and pumping out Wool Dark colours / Jeans Synthetics Eco 40-60 Functional clothing Drum cleaning Super fast Delicate/silk Iron Assist Hygiene+ Mix |
| Water consumption per cycle | 50 L |
| Weight | 73.8 kg |
| Width | 598 mm |
