

















Bosch Serie 2 SPS2HKW55E dishwasher Freestanding 10 place settings
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: AGDBOSZMW0238
- Βάρος(kg): 39.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 67.00cm x 51.00cm x 88.00cm
- EAN: 4242005553686
801,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 646,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable feet | Yes |
| Appliance placement | Freestanding |
| Apps functions | Remote monitoring |
| Apps supported | Home Connect |
| AquaSensor function | Yes |
| AquaStop function | Yes |
| Automatic detergent detection | Yes |
| Bosch technologies (dish washing) | VarioFlex Baskets EcoSilence Drive |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Connected load (max) | 2400 W |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 1.75 m |
| Current | 10 A |
| Custom panel-ready | No |
| Cutlery compartment type | Basket |
| Cycle time | 275 min |
| Delay start (max) | 24 h |
| Delay start (min) | 1 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Depth | 600 mm |
| Depth with door open | 115.5 cm |
| Dishwashing programs | Intensive Auto 45-65 C Favorite Quick Silent 50 C Eco |
| Door colour | White |
| Drying system | Heat exchanger |
| Energy consumption per 100 cycles | 67 kWh |
| Energy consumption per cycle | 0.674 kWh |
| Energy efficiency class | D |
| Energy efficiency index (EEI) | 49.9 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2357549 |
| Extra dry | Yes |
| Feet adjustment | 2 cm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 845 mm |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Noise emission class | C |
| Noise level | 46 dB |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Outlet hose length | 2.05 m |
| Package depth | 670 mm |
| Package height | 880 mm |
| Package weight | 39.6 kg |
| Package width | 510 mm |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Removable top | Yes |
| Tub material | Stainless steel |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Warnings | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher. Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
| Water consumption per cycle | 8.9 L |
| Weight | 38.2 kg |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Width | 450 mm |
