
KARCHER WV 5 Plus N Battery Window Cleaner - 1.633-702.0
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: AGDKARMDS0016
- Βάρος(kg): 1.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.60cm x 31.70cm x 19.40cm
- EAN: 4054278976617
136,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Area cleaned per battery charge | 210 m |
| Battery charger included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Charging station included | Yes |
| Charging time | 185 min |
| Cleaning fluid | Yes |
| Depth | 125 mm |
| Dirty water tank capacity | 0.1 L |
| Guarantee | F024M |
| Height | 325 mm |
| Operating time | 35 min |
| Package weight | 1.6 kg |
| Product colour | Black White |
| Second battery included | Yes |
| Washer | Yes |
| Weight | 700 g |
| Width | 280 mm |
