







































Xiaomi Trueclean W20 Wet Dry Vacuum Cordless Vacuum Cleaner
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: AGDXAOODK0057
- Βάρος(kg): 7.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.70cm x 32.10cm x 70.40cm
- EAN: 6941812791929
233,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 188,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2500 mAh |
| Battery type | Built-in |
| Charging voltage | 26 V |
| Clean station weight | 550 g |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Cordless | Yes |
| Depth | 230 mm |
| Dirt capacity wet | 0.55 L |
| Dust container type | Bagless |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Ergonomic handle | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 1093 mm |
| LED backlight | No |
| Liquid tank capacity | 0.78 L |
| Maximum input power | 200 W |
| Mop function | Yes |
| Number of modes | 2 |
| Package contents | User manual Dirty water tank Docking station x 1 Cleaning roller cover x 1 Cleaning brush x 1 Handle x 1 Hoover Filter Cleaning roller x 1 Power supply Water tank |
| Package type | Box |
| Power source | Battery |
| Product colour | White Black |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Rated voltage | 21,6 V |
| Runtime | 30 min |
| Safe to use | Y |
| Suction power | 15000 Pa |
| Suitable for all types of surface | Yes |
| Wall holder | No |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Weight | 4.2 kg |
| Width | 271 mm |
