





























Vacuum cleaner ELECTROLUX PURE D8 PD82-4MB SILENCE
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Electrolux
- Κωδικός: AGDELCODK0240
- Βάρος(kg): 8.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 60.00cm x 40.00cm x 32.00cm
- EAN: 7332543693894
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 655670
234,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 188,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Annual energy consumption | 21.4 kWh |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Cleaning surfaces | Carpet Hard floor |
| Cleaning type | Dry |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 9 m |
| Dirt separating method | Filtering |
| Dust capacity | 3.5 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 246 mm |
| Maximum input power | 500 W |
| Noise level | 57 dB |
| Operating radius | 12 m |
| Product colour | Blue |
| Tube material | Stainless steel |
| Type | Vacuum cleaner |
| Vacuum air filtering | EPA E12, Hygiene 12 |
| Variable power | Yes |
| Warnings | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Weight | 7.22 kg |
| Width | 300 mm |
