





































Shark WV270EU Hand-Staubsauger
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Shark
- Κωδικός: WLONONWCRGI62
- Βάρος(kg): 1.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.20cm x 21.80cm x 12.30cm
- EAN: 0622356245876
179,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 144,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Charging base | Yes |
| Charging time | 3.5 h |
| Cleaning type | Dry |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 220 mm |
| Dirt capacity dry | 0.1 L |
| Dust bag included | Yes |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | G024M |
| Height | 385 mm |
| Manual | Yes |
| Number of settings | 2 |
| Package depth | 469 mm |
| Package height | 163 mm |
| Package weight | 1.92 kg |
| Package width | 220 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue |
| Runtime | 15 min |
| Suitable for all types of surface | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Weight | 700 g |
| Width | 95 mm |
