























Severin HV 7146 stick vacuum/electric broom Battery Dry&wet UltraFine 120 W Grey, Red, White 2.2 Ah
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SEVERIN
- Κωδικός: WLONONWCRJFMT
- Βάρος(kg): 2.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.50cm x 47.10cm x 18.70cm
- EAN: 4008146037009
100,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 81,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2.2 Ah |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18.5 V |
| Charging base | Yes |
| Charging time | 5 h |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 470 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 185 mm |
| Maximum input power | 120 W |
| Package depth | 490 mm |
| Package height | 390 mm |
| Package width | 400 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | White Grey Red |
| Repairability index | 7.4 |
| Runtime | 30 min |
| Suction power | 5500 Pa |
| Vacuum air filtering | UltraFine |
| Vacuum brushes included | Turbo brush |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 190 mm |
