



















Cordless handheld vacuum cleaner
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SEVERIN
- Κωδικός: WLONONWCROXBW
- Βάρος(kg): 1.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 47.50cm x 10.50cm x 12.00cm
- EAN: 4008146043086
119,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 96,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 10.8 V |
| Charging time | 4 h |
| Cleaning type | Dry |
| Cord length | 1.7 m |
| Depth | 70 mm |
| Dirt capacity dry | 0.2 L |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | F024M |
| Height | 440 mm |
| Motor power | 120 W |
| Noise level | 79 dB |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 470 mm |
| Package weight | 1.2 kg |
| Package width | 120 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | White Black |
| Runtime | 30 min |
| Runtime with motorized brush (high speed) | 10 min |
| Weight | 800 g |
| Width | 80 mm |
