





















Severin HV 7147 stick vacuum/electric broom Battery Dry Combi Black, Grey, Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SEVERIN
- Κωδικός: WLONONWCRPTPE
- Βάρος(kg): 3.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.40cm x 47.00cm x 20.20cm
- EAN: 4008146041846
121,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 98,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18.5 V |
| Charging time | 5 h |
| Cleaning type | Dry |
| Depth | 420 mm |
| Dust container type | Combi |
| Guarantee | G024M |
| Height | 135 mm |
| Package depth | 193 mm |
| Package height | 475 mm |
| Package width | 285 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Red Grey Black |
| Runtime | 50 min |
| Suitable for all types of surface | No |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 130 mm |
