
Samsung Handheld vacuum VS20C9554TK/WA
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Samsung
- Κωδικός: AGDSA1ODK0131
- Βάρος(kg): 10.57kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.50cm x 37.50cm x 77.50cm
- EAN: 8806095053080
501,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 404,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accessory storage | Yes |
| Battery charger included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 25.2 V |
| Built-in LED lighting | Yes |
| Charging base | Yes |
| Charging time | 3.5 h |
| Cleaning type | Dry |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 202 mm |
| Dirt separating method | Multi cyclonic |
| Display type | LCD |
| Dust capacity | 0.8 L |
| Dust container type | Bagless |
| Extension tube | Yes |
| Flexible hose | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 930 mm |
| Inverter technology | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum input power | 580 W |
| Noise level | 86 dB |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of brushes | 5 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 272 mm |
| Package height | 778 mm |
| Package weight | 10.7 kg |
| Package width | 376 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Product type | Stick vacuum |
| Quantity | 1 |
| Removable filter | Yes |
| Removable handheld vacuum | Yes |
| Runtime | 120 min |
| Vacuum air filtering | Cyclonic |
| Vacuum brushes included | Roller brush |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Washable filter | Yes |
| Weight (without accessories) | 2.51 kg |
| Width | 250 mm |
