
Product EL31C2OG
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Electrolux
- Κωδικός: WLONONWCRMPJY
- Βάρος(kg): 7.89kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 56.00cm x 32.00cm
- EAN: 7333394082462
159,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 128,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Air filtration stages quantity | 5 |
| Airflow | 29 l/s |
| Annual energy consumption | 36.5 kWh |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Cleaning surfaces | Carpet Hard floor |
| Cord length | 5 m |
| Cord storage | Yes |
| Depth | 277 mm |
| Dust bag type | Bagless |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | F024M |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 285 mm |
| Maximum input power | 1000 W |
| Motor protection filter | Yes |
| Number of park/storage positions | 2 |
| Operating radius | 8 m |
| Package depth | 358 mm |
| Package height | 317 mm |
| Package volume | 63440 cm |
| Package weight | 7.88 kg |
| Package width | 559 mm |
| Power plug type | Type C |
| Product colour | Green |
| Suction power | 25900 AW |
| Vacuum air filtering | Hygiene Filter |
| Variable power | Yes |
| Vertical storage | Yes |
| Washable filter | Yes |
| Weight | 6.03 kg |
| Wheels | Yes |
| Width | 408 mm |
