





















Philips XC7163/01 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry&wet Bagless 0.6 L Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCROZE6
- Βάρος(kg): 6.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.70cm x 83.20cm x 20.80cm
- EAN: 8720389066801
513,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 414,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Air filtration stages quantity | 3 |
| Animal care | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 25.2 V |
| Built-in display | Yes |
| Built-in LED lighting | Yes |
| Charging base | Yes |
| Charging time | 6.5 h |
| Cleaning surfaces | Soft floor Hard floor |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Country of origin | China |
| Crevice tool | Yes |
| Dangerous goods | Yes |
| Depth | 260 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic/filtering |
| Display type | LCD |
| Dust capacity | 0.6 L |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | F024M |
| Handle controls | Yes |
| Height | 1160 mm |
| Maximum airflow | 1080 l/min |
| Mounting bracket(s) included | Yes |
| Multifunctional accessory | Yes |
| Noise level | 80 dB |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 748 mm |
| Package weight | 6.9 kg |
| Package width | 315 mm |
| Packaging content | Crevice nozzle with LEDGuide Combination tool with LEDGuide 1 microfiber pad Extra filter (XV1681) |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue |
| Product type | 2-in-1 stick vacuum |
| Removable battery | Yes |
| Removable handheld vacuum | Yes |
| Runtime | 80 min |
| Runtime (turbo mode) | 30 min |
| Special nozzle | Aqua Module |
| Suitable for all types of surface | Yes |
| Turbo | Yes |
| Vacuum brushes included | Brush with LED lights Mini brush |
| Variable power | Yes |
| Vertical storage | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 1.7 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 290 mm |
