























Philips 6000 series XW6264/11 stick vacuum/electric broom Battery Dry&wet Cyclonic Bagless Grey
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHIODK0274
- Βάρος(kg): 10.37kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 76.50cm x 30.00cm x 40.00cm
- EAN: 8720389042089
456,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 368,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 21.6 V |
| Air filtration stages quantity | 5 |
| Area cleaned per battery charge | 80 m |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 21.6 V |
| Brush shape | Rectangular |
| Charging time | 6 h |
| Clean water tank capacity | 0.45 L |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Colour name | Coral Mood |
| Dangerous goods | Yes |
| Depth | 230 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Dirty water tank capacity | 0.42 L |
| Dust container type | Bagless |
| Fast charging time (80%) | 6 h |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1100 mm |
| Number of water tanks | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Grey |
| Product type | Stick vacuum |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Removable battery | No |
| Removable handheld vacuum | Yes |
| Removable water tank | Yes |
| Roller rotation (max) | 2500 RPM |
| Runtime | 45 min |
| Runtime (turbo mode) | 16 min |
| Runtime with motorized brush (high speed) | 15 min |
| Vacuum air filtering | Cyclonic |
| Weight | 4.5 kg |
| Width | 250 mm |
