













Philips 3000 series XW3193/11 vacuum Cylinder vacuum Wet 400 W Bagless
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHIODK0273
- Βάρος(kg): 7.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.00cm x 29.00cm x 35.50cm
- EAN: 8720389047718
193,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 155,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Cleaning type | Wet |
| Cord length | 5 m |
| Cord storage | Yes |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 262 mm |
| Display | LED |
| Dust container full indicator | Yes |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | G024M |
| Height | 323 mm |
| Housing material | Plastic |
| Liquid tank capacity | 1600 L |
| Maximum input power | 400 W |
| Noise level | 81 dB |
| Package depth | 293 mm |
| Package height | 357 mm |
| Package weight | 7.11 kg |
| Package width | 457 mm |
| Proper use | Home |
| Storage compartment | Yes |
| Tube length | 160 cm |
| Tube type | Flexible |
| Type | Cylinder vacuum |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 6.63 kg |
| Width | 397 mm |
