







Tineco iCarpet Spot carpet cleaning machine Handheld Black, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Tineco
- Κωδικός: WLONONWCROZZB
- Βάρος(kg): 6.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.40cm x 28.80cm x 37.80cm
- EAN: 6974950109929
278,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 224,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Cleaning brush | Yes |
| Cleaning fluid | Yes |
| Cleaning surfaces | Carpet, Stairs, Upholstery |
| Compliance certificates | GS mark CE |
| Depth | 233 mm |
| Dirty water tank capacity | 0.6 L |
| Flexible hose | Yes |
| Fresh water tank capacity | 0.8 L |
| Guarantee | G024M |
| Height | 378 mm |
| Lightweight | Yes |
| Machine type | Handheld |
| Motor power | 300 W |
| Noise level | 82 dB |
| Package depth | 288 mm |
| Package height | 378 mm |
| Package weight | 6.6 kg |
| Package width | 424 mm |
| Portable | Yes |
| Product colour | White Black |
| Removable water tank | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 3.7 kg |
| Width | 210 mm |
